Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

3. 7. 2018

5. ročník humanitárnej misie v Keni

 V dňoch 10. - 17. júna 2018 sa uskutočnil 5. ročník humanitárnej misie v nemocnici The Mater Hospital v hlavnom meste Kene - Nairobi. Projektu sa tento rok zúčastnili lekári a sestry Detského kardiocentra NÚSCH, a.s., v Bratislave. Tím viedol detský kardiochirurg MUDr. Rudolf Poruban z FN Motol. Lekári a sestry spolu s miestnym personálom zrealizovali 9 operácií detí s vrodenými chybami srdca a poskytli im pooperačnú starostlivosť.

Detail novinky...

2. 7. 2018

TOP inovácie v zdravotníctve

Podporte NÚSCH, a.s., v ankete Zdravotníckych novín - TOP inovácie v zdravotníctve. Svoj hlas môžete dať tímu odborníkov za UNIKÁTNY OPERAČNÝ ZÁKROK S UMELÝM SRDCOM. ❤️ Hlasovať je môžné do 13.07.2018.

https://topinovacie.hnonline.sk/kategoria/38

 

 

Detail novinky...

25. 6. 2018

relácia RTVS "Moja diagnóza"

Reportáž  „Skrotenie“ zblázneného vysokého tlaku v relácii RTVS (STV2) "Moja diagnóza." Nakrúcanie v NÚSCH, a.s., s našimi odborníkmi.

Detail novinky...

22. 6. 2018

Memorandum o spolupráci

Memorandum o spolupráci národných ústavov v piatok 22. júna 2018 podpísali generálni riaditelia Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb Ing. Mongi Msolly, MBA, Národného ústavu detských chorôb doc. MUDr. Ladislav Kužela, CSc. a Národného onkologického ústavu Ing. Tomáš Alscher, MPH.

Detail novinky...

11. 6. 2018

Nový unikátny angiokardiograf v DKC

Detské kardiocentrum (DKC) Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s., má ako prvé zariadenie na Slovensku k dispozícii špičkový pediatrický „Dvojrovinový angiokardiograf.“ Je súčasťou Oddelenia funkčného vyšetrovania DKC. Ide o jediné takéto pracovisko na Slovensku a o unikátnu novinku v prístrojovom vybavení DKC.

Detail novinky...

30. 5. 2018

MDD v Detskom kardiocentre

Nadácia Detského kardiocentra aj tento rok pripravila pre všetky deti, ich rodičov a priateľov program k Medzinárodnému dňu detí.

Do Detského kardiocentra na Kramároch v Bratislave zavítali kúzelník Talostan, herečka a speváčka Janka Lieskovská či tanečník Jaro Bekr.

Detail novinky...

25. 5. 2018

Ďalšie nádherné diela v NÚSCH, a.s.

Pri príležitosti "20. výročia Programu transplantácie srdca na SR" sklárska výtvarníčka Gordana Turuk a pacienti po transplantácii srdca darovali oddeleniam a celému NÚSCH, a.s., nádherné umelecké diela. Autorkou diel je skvelá Gordana Turuk.

 

Detail novinky...

24. 5. 2018

Nový projekt Nadácie Detského kardiocentra

V novom projekte Nadácie Detského kardiocentra, ktorého prezentuje slogan Poslať sms nezabolí, môže verejnosť prispieť na materiálno-technické vybavenie Detského kardiocentra a tiež vzdelávanie detí, ktoré kvôli svojej chorobe nemôžu pravidelne navštevovať školu či škôlku.

Detail novinky...

22. 5. 2018

relácia Reflex TV Markíza

Dňa 21. mája 2018 TV Markíza v relácii Reflex odvysielala reportáže o transplantácii srdca.

Svoj príbeh vyrozprávala Michaela Hatalová z Bratislavy, ktorá podstúpila náročný zákrok ešte ako 10-ročná.

Detail novinky...

18. 5. 2018

Deň narcisov podporil aj NÚSCH, a.s.

13. apríla 2018 sme aj v NÚSCH, a.s., podporili Deň narcisov, ktorý už tradične organizuje Liga proti rakovine. Výnos zbierky z Dňa narcisov je zatiaľ viac ako jeden milión eur.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • OHSAS
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, OHSAS, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok