Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

3. 10. 2018

"Moja diagnóza" RTVS

Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu - RTVS, relácia "Moja diagnóza" so špičkovými odborníkmi NÚSCH, a.s.:
doc. MUDr. Juraj Maďarič, PhD., MPH
MUDr. Petr Vařejka, CSc.

Detail novinky...

28. 9. 2018

Beh srdca - 29.9.2018

Na bratislavskej Kuchajde sa v sobotu (29.9.) stretli bežci, ktorým nie je ľahostajná prevencia proti kardiovaskulárnym ochoreniam.
Beh srdca s podtitulom "Aby vaše srdce nezlyhalo" je jednou z aktivít Mesiaca o srdcových témach (MOST). Športová akcia bola usporiadaná pri príležitosti Svetového dňa srdca pre bežcov, ich priaznivcov a verejnosť s cieľom podporiť zdravý životný štýl a pravidelný pohyb.

Detail novinky...

27. 9. 2018

Bazálna stimulácia účasťou na B7

Bazálna stimulácia je ošetrovateľský koncept, ktorý sa orientuje na ľudské potreby a prispôsobuje sa veku a stavu pacienta. Hlavnou myšlienkou konceptu je holisticky vnímať  pacienta a integrovať do starostlivosti aj rodinu pacienta. Koncept je mimoriadne dôležitý v starostlivosti o novorodencov, ale aj o deti a dospelých s rôznymi akútnymi alebo chronickými ochoreniami.

Detail novinky...

25. 9. 2018

Adela Vinczeová v NÚSCH, a.s.

Najlepšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová poctila svojou návštevou NÚSCH, a.s. Zamestnancom porozprávala o svojej práci, záľubách, o lete a cestovateľskych zážitkoch, či o tom, čo plánuje v najbližšom čase.
Adele zo srdca ďakujeme.

Detail novinky...

17. 9. 2018

"Healthy run 2018" v Bratislave

"Healthy run 2018" v Bratislave je už za nami. Naše tri kolegyne - farmaceutky Slávka, Kristína a Majka úspešne reprezentovali NÚSCH, a.s. a dobehli do cieľa. :-)

Detail novinky...

12. 9. 2018

sestry z Lotyšska v NÚSCH, a.s.

NÚSCH, a.s, poctili svojou návštevou sestry a vrchné sestry z Lotyšska. Spolu s nimi prišli aj prezidentky slovenskej a lotyšskej komory sestier a pôrodných asistentiek.
V priestoroch ústavu ich privítal GR Ing. Mongi Msolly, MBA spolu s pani námestníčkou GR pre ošetrovateľstvo PhDr. O. Sekaninovou.

Detail novinky...

11. 9. 2018

relácia RTVS "Moja diagnóza"

Každé „ÁNO" darovaniu orgánov môže zachrániť život až siedmim ľuďom. Darovanie a transplantácia orgánov je službou životu, ktorá predstavuje vysokú morálnu hodnotu.
NÚSCH, a.s, je jediné pracovisko na SR, kde sa vykonávajú transplantácie srdca.

Detail novinky...

4. 9. 2018

Reportáž RTVS "Srdce z tlačiarne"

Pekný príbeh malej Hanky zachytený v relácii RTVS "Moja diagnóza." Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu...

Detail novinky...

30. 8. 2018

Nová mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Záleží na každej minúte môže pacientom doslova zachrániť život. Používajú ju záchranári a lekári, aj v NÚSCH, a.s., aby ušetrili čo najviac času pri záchrane pacienta.

Detail novinky...

21. 8. 2018

NÚSCH, a.s., v TV JOJ

Témou Ranných novín TV JOJ dňa 21. augusta 2018 bolo leto, horúčavy, krvný tlak, srdce... Na otázky odpovedala primárka Ambulantného oddelenia NÚSCH, a.s., MUDr. Ivana Šoóšová, PhD., FECS.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok