Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

29. 4. 2019

Medzinárodný deň sestier v NÚSCH

Pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier sa v NÚSCH, a.s., dňa 11.5.2019 uskutočnil odborný seminár pod názvom "Srdcové zlyhávanie z pohľadu sestry."
Podujatie otvorol generálny riaditeľ a predseda predstavenstva NÚSCH, a.s., Ing. Mongi Msolly, MBA.

Detail novinky...

8. 4. 2019

4. Slovenský kardiochirurgický kongres

V dňoch 9. - 10. mája 2019 sa konal 4. Slovenský kardiochirurgický kongres s medzinárodnou účasťou (Demänovská dolina, hotel Chopok). Organizátorom kongresu bol PSCHS pod vedením MUDr. M. Hulmana, PhD., prednostu Kliniky kardiochirurgie a primára Oddelenia kardiochirurgie NÚSCH, a.s. Viac informácií na www.skchk.sk.

 

Detail novinky...

18. 3. 2019

Výstavba DKC v Bratislave napreduje

Deti s chorými srdiečkami sa budú už čoskoro liečiť v novovybudovaných priestoroch pri NÚSCH, a.s. Práce na výstavbe nového Detského kardiocentra napredujú. Detské kardiocentrum sa tak stane dominantou komplexu NÚSCH, a.s., v Bratislave. Na aktuálny stav priamo na stavbe sa v pondelok 18. marca 2019 bola pozrieť ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská.

Detail novinky...

4. 3. 2019

44. angiologické dni s medzinárodnou účasťou v Prahe

V dňoch 28.02.2019 - 02.03.2019 sa v Prahe konal už 44. medzinárodný angiologický kongres, ktorého hlavnou náplňou je cievna medicína. V rámci kongresu sa uskutočnili priame prenosy rôznych katetrizačných výkonov. Po prvýkrát v histórii tohto kongresu sa na priamych prenosoch zúčastnil aj Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., Bratislava. Atmosféru priblížil príspevok Slovenského rozhlasu a článok s videom agentúry SITA.

 

Detail novinky...

21. 2. 2019

Seminár organizovaný farmaceutmi Nemocničnej lekárne NÚSCH, a.s

21. februára 2019 sa v priestoroch zasadacej miestnosti Kliniky cievnej chirurgie NÚSCH, a.s., uskutočnil už piaty seminár organizovaný farmaceutmi Nemocničnej lekárne určený pre farmaceutov z Bratislavy a blízkeho okolia so záujmom o klinicko-farmaceutické činnosti. Téma seminára bola „Liekmi indukované poškodenie uropoetického systému."

 

Detail novinky...

18. 2. 2019

NÚSCH, a.s., v Slovenskom rozhlase

Prácu operačných sestier v súvislosti s Európskym dňom perioperačnej ošetrovateľskej starostlivosti sestier v Slovenskom rozhlase priblížili vedúca sestra Úseku operačných sál Mgr. Monika Zibrinová a pán prednosta Kliniky kardiochirurgie MUDr. Michal Hulman, PhD.
Celý rozhovor si môžete vypočuť TU.

Detail novinky...

18. 2. 2019

Aktuality.sk - rozhovor

Ďakujeme portálu Aktuality.sk za pekný rozhovor so špičkovým lekárom MUDr. P. Vařejkom, CSc. (vedúci lekár Oddelenia intervenčnej angiológie).

Prečítať si ho môžete TU.

Detail novinky...

15. 2. 2019

Publikácia o NÚSCH, a.s.

NÚSCH, a.s, vydal publikáciu o jednotlivých jeho klinikách a oddeleniach a predovšetkým o špičkovom tíme odborníkov, ktorí garantujú vrcholnú kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Pozrite si publikáciu o NÚSCH, a.s.

Detail novinky...

14. 2. 2019

Zákaz návštev v NÚSCH, a.s.

Z dôvodu epidemického výskytu akútnych respiračných ochorení, chrípky a chrípke podobných ochorení na území SR, je v NÚSCH, a.s., od 12.2.2019 zákaz návštev na všetky lôžkové oddelenia. O jeho odvolaní budeme informovať.
Za pochopenie ďakujeme. 

 

Detail novinky...

28. 1. 2019

Krištáľové krídlo 2018

Krištáľové krídlo je každoročne udeľované ocenenie osobnostiam na Slovensku, ktoré dosiahli vo svojom odvetví mimoriadnej odbornosti a úspechu. V kategórii "medicína a veda" získal ocenenie pán prednosta Kliniky kardiochirurgie a primár Oddelenia kardiochirurgie NÚSCH, a.s., MUDr. Michal Hulman, PhD. Blahoželáme.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok