Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

7. 6. 2011

Prídťe podporiť náš skvelý tím vo varení rybacej polievky!

V sobotu 11. júna 2011 sa uskutoční medzinárodná súťaž vo varení dunajskej rybacej polievky, na ktorej nebude ani tento rok chýbať náš tím z Detského kardiocentra. Prídťe nás podporiť ochutnaním a pridelením bodov našej originálnej rybacej polievke.

Detail novinky...

1. 6. 2011

Deň detí medzi srdiečkami

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa v utorok 31. mája 2011 v Detskom kardiocentre (pracovisko NÚSCH, a. s.) už po piatykrát uskutočnil "Deň detí medzi srdiečkami." Medzi choré deti opäť prišli herci, speváci, ale aj hokejisti.

Detail novinky...

27. 5. 2011

V Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a.s. už IV. angiologický deň

NÚSCH, a.s. dnes na svojej pôde privítal už po štvrtýkrát odborníkov z oblasti angiológie na angiologickom dni so zahraničnou účasťou, čím vznikla tradícia tohto podujatia.

Detail novinky...

26. 5. 2011

Akreditácia na špecializačné štúdium v detskej kardiológi

Klinika detskej kardiológie LF UK v spolupráci s NÚSCH, a. s. pracovisko DKC získala akreditáciu na špecializačné štúdium v detskej kardiológii.

Detail novinky...

20. 5. 2011

Predsedníčka vlády SR na návšteve DKC

Premiérka Iveta Radičová navštívila dnes Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s., pracovisko Detské kardiocentrum.

 

Detail novinky...

17. 5. 2011

Svetový deň hypertenzie

Dnešný deň - 17. mája - je Svetový deň hypertenzie. Odborníci varujú - vysoký krvý tlak nebolí, je tichým zabijakom.

Detail novinky...

27. 4. 2011

IV. angiologický deň Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Dňa 27. mája 2011 (piatok) sa v priestoroch NÚSCH, a.s. uskutoční IV. angiologický deň Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s. so zahraničnou účasťou.

Detail novinky...

26. 4. 2011

Prof. V. Hricák získal významnú funkciu

Prof. MUDr. Vasiľ Hricák, PhD., MFSC, FESC, primár Oddelenia akútnej kardiológie - koronárnej starostlivosti NÚSCH, a.s. sa stal členom Vedeckej rady Lekárskej fakulty UK v Bratislave.

Detail novinky...

13. 4. 2011

Ústav navštívil prof. S. Anker z Berlína

NÚSCH, a.s. poctil svojou návštevou prof. Stefan Anker, MD, PhD z Virchow-Klinikum, Berlín, Nemecko, ktorý našim lekárom prednášal na tému „Kardio-reno-anemický syndróm".

Detail novinky...

11. 4. 2011

Nová webová stránka

Vážení pacienti a návštevníci,

vítame Vás na našej novej webovej stránke, kde nájdete všetky dôležité a užitočné informácie o NÚSCH, a.s. . Oproti starej stránke, je obsahovo bohatšia s novými sekciami a podsekciami a graficky dynamická. Dávame v nej priestor aj na Vaše otázky, názory, podnety a pripomienky. Dúfame, že nová stránka sa Vám bude páčiť!

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok