Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

25. 7. 2011

Kardiotábor 2011 pre deti s chorým srdiečkom

V sobotu 23. júla 2011 sa na chate Hámor v Kokave nad Rimavicou začal v poradí už 9. ročník letného Kardiotábora určený pre deti s chorým srdiečkom. Tento rok sa do hľadania pirátskeho pokladu zapojí až 58 detí vo veku od 6 do 18 rokov.

Detail novinky...

22. 7. 2011

Prierez svetom opery a operety

Vo štvrtok 21. júla 2011 zavítali do NÚSCH, a.s. vzácni hostia. Operný spevák Martin Babjak a virtuózny klavirista Daniel Buranovský. V takmer hodinovom hudobnom programe predviedli svoje excelentné umenie.

Detail novinky...

20. 7. 2011

Hudobný recitál Martina Babjaka a Daniela Buranovského

Dňa 21. júla 2011 (štvrtok) sa v NÚSCH, a.s. uskutoční hudobný recitál operného speváka Martina Babjaka a klaviristu Daniela Buranovského. Obaja poprední slovenskí umelci vystúpia na pôde ústavu bez nároku na honorár.

Detail novinky...

13. 7. 2011

Oznam pre pacientov a návštevníkov!

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné zatvorenie predajne bufetu, ovocia, zeleniny a novín z technických príčin. Už čoskoro otvoríme novú predajňu so širokým sortimentom a službami. Využite automaty na kávu a nealkoholické nápoje. Ďakujeme za pochopenie.

Detail novinky...

7. 7. 2011

Likvidácia tumoru cielenou liečbou

V NÚSCH, a.s. sme úspešne ako prvý z okolitých štátov zaviedli úplne nový liečebný postup, ktorý spočíva v cielenej aplikácii liečiva – chemoterapeutika, priamo do tumoru oka. Zákrok vykonávajú lekári na našom Oddelení diagnostickej a intervenčnej rádiológie pod vedením primára MUDr. Ivana Vuleva, PhD., MPH.

Detail novinky...

27. 6. 2011

Liečba varixov v NÚSCH, a.s nebolestivou, revolučnou metódou

NÚSCH, a.s. ponúka svojim pacientom liečbu kŕčových žíl novou, miniinvazívnou a nebolestivou metódou VNUS Closure Fast (Covidien). Zákrok vykonávajú naši špičkoví lekári z Kliniky cievnej chirurgie ambulantne a pri lokálnej anestézii.

Detail novinky...

27. 6. 2011

Naši pacienti už môžu využívať pripojenie cez Wi-Fi

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. v týchto dňoch spustil pripojenie na internet cez Wi-Fi. Touto službou, náš ústav, ako špičkové zdravotnícke zariadenie, vychádza v ústrety pacientom, ale aj ich rodinným príslušníkom.

Detail novinky...

23. 6. 2011

Prvý zákrok v SR - implantovanie defibrilátora bez zavedenia elektródy do srdca

Dnes sa v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, a. s. (NÚSCH) uskutočnil jedinečný, prvý zákrok v Slovenskej republike. Išlo o implantovanie defibrilátora na prevenciu náhleho úmrtia pri závažných ochoreniach srdca s tým – a v tom nastáva prevratná zmena, že nie je potrebné zavedenie elektródy do srdca.

Detail novinky...

21. 6. 2011

Výstavba pavilónu Detského kardiocentra nadobúda reálne kontúry

Už v krátkej dobe bude môcť NÚSCH, a. s. oznámiť termín vyhlásenia verejného obstarávania na stavbu nového pavilónu Detského kardiocentra a predpokladaný začiatok samotnej stavby.

Detail novinky...

13. 6. 2011

Úžasné tretie miesto pre naše pracovisko - Detské kardiocentrum

Naši kolegovia z Detského kardiocentra sa umiestnili na úžasnom 3. mieste z takmer 25 družstiev vo varení rybacej polievky. Toto ocenenie získal tím DKC v rámci Medzinárodnej súťaže vo varení dunajskej rybacej polievky, ktorá bola súčasťou 14. ročníka Medzinárodného festivalu vodníkov. Podujatie sa konalo uplynulú sobotu - 11. júna na Hviezdoslavovom a Rybnom námestí v Bratislave.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok