Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

21. 9. 2011

Blíži sa Svetový deň srdca

"Jeden svet, jeden domov, jedno srdce" je mottom tohtoročného, už v poradí, jedenásteho Svetového dňa srdca, na podpore ktorého sa v rámci rôznych projektov podieľa aj NÚSCH, a.s. . Generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. Ing. Mongi Msolly, MBA sa dnes zúčastnil tlačovej besedy venovanej práve ku dňu srdca, ktorý pripadne na 29. septembra 2011. Akcia sa koná opäť pod záštitou Slovenskej nadácie Silvie Gašparovičovej, manželky prezidenta.

Detail novinky...

6. 9. 2011

NÚSCH, a. s. centrom excelentnosti s certifikátom

Klinika cievnej chirurgie bude ďalším pracoviskom NÚSCH, a. s. s prívlastkom excelentnosti. Dnes sa na tom dohodli generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. Ing. Mongi Msolly, MBA a zástupcovia spoločnosti Covidien, ktorej prioritným zameraním je rozvoj miniinvazívnych zákrokov varixov rádiofrekvenčnou metódou VNUS. Túto metódu NÚSCH, a. s. úspešne vykonáva už niekoľko mesiacov.

Detail novinky...

5. 9. 2011

Výmenný lístok - áno alebo nie?

Často sa nás obraciate s otázkou, či na vyšetrenie v NÚSCH, a.s., potrebujete výmenný, resp. odporúčací lístok od obvodného (rajónného) kardiológa. Ak u nás ešte nie ste evidovaný v Centrálnej karte, výmenný lístok je potrebný, ak ste evidovaný, stačia Vám dva doklady - kartička poistenca a občiansky preukaz!

Detail novinky...

5. 9. 2011

Michal Dočolomanský - človek s dobrým srdcom

Dňa 26. augusta 2011 uplynuli už tri roky, čo opustil tento svet herec Michal Dočolomanský. Ešte počas svojho života sa však podieľal aj na projekte NÚSCH, a. s. - pracovisko Detské kardiocentrum pod názvom "Deň detí medzi srdiečkami", nad ktorým mal záštitu.

Detail novinky...

26. 8. 2011

Ďakujeme za prejavú dôveru!

V jarných mesiacoch tohto roka sme spustili prevádzku našej novej webovej stránky, pričom už teraz môžeme konštatovať, že má u Vás, úspech. Ďakujeme, že sa na nás obraciate so svojimi otázkami a podnetmi a sme radi, že využívate služby NÚSCH, a.s. .

Detail novinky...

4. 8. 2011

Televízia Markíza si vybrala náš ústav

Televízia Markíza si na natočenie upútavky o slovenskom zdravotníctve vybrala práve NÚSCH, a.s. . Dôvodom tejto voľby je skutočnosť, že pacienti nám v prieskumoch prideľujú 1. miesto spokojnosti. Upútavku štáb Markízy točil dnes na Oddelení diagnostickej a intervenčnej rádiológie NÚSCH, a.s., kde sa nachádza CT prístroj 4-generácie, jediný na Slovensku.

Detail novinky...

4. 8. 2011

NÚSCH, a.s. navštívil Antonio Cardoso z Portugalska

NÚSCH, a.s. včera (03. augusta 2011) navštívil marketing manager cievnych terapií Antonio Cardoso z Portugalska. Počas pracovného pobytu v ústave sa stretol s prednostom Kliniky cievnej chirurgie prof. MUDr. Vladimírom Šefránekom, PhD.

Detail novinky...

2. 8. 2011

Preventívne centrum priamo v NÚSCH, a.s.

Chcete si dať urobiť komplexné vyšetrenia Vášho kardiovaskulárneho systému? Ak, áno, tak potom využite služby Preventívneho centra NÚSCH, a.s. priamo u nás Pod Krásnou hôrkou 1 v Bratislave.

Detail novinky...

25. 7. 2011

Kardiotábor 2011 pre deti s chorým srdiečkom

V sobotu 23. júla 2011 sa na chate Hámor v Kokave nad Rimavicou začal v poradí už 9. ročník letného Kardiotábora určený pre deti s chorým srdiečkom. Tento rok sa do hľadania pirátskeho pokladu zapojí až 58 detí vo veku od 6 do 18 rokov.

Detail novinky...

22. 7. 2011

Prierez svetom opery a operety

Vo štvrtok 21. júla 2011 zavítali do NÚSCH, a.s. vzácni hostia. Operný spevák Martin Babjak a virtuózny klavirista Daniel Buranovský. V takmer hodinovom hudobnom programe predviedli svoje excelentné umenie.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok