Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Novinky

10. 11. 2011

XVII. Memoriál prof. Ireny Jakubcovej o detskej kardiochirurgii

Hlavnou témou XVII. ročníka Memoriálu prof. Ireny Jakubcovej, priekopníčky detskej kardiológie na Slovensku, ktorý sa dnes uskutočnil v Bratislave, bola detská kardiochirugia. So svojimi prednáškami vystúpili poprední detskí kardiochirurgovia z Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a.s. – pracovisko Detské kardiocentrum, ale aj tí, ktorých práve DKC odchovalo a teraz úspešne pôsobia v zahraničí.

Detail novinky...

7. 11. 2011

Do NÚSCH, a. s. zavítali študenti z Nitry

Do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a. s. dnes zavítalo 40 študentov - budúcich zdravotných sestier z Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Navštívili niekoľko oddelení NÚSCH, a. s., kde ich vedúce sestry oboznámili s každodenným poslaním, ktorým je liečba a záchrana pacientov.

Detail novinky...

3. 11. 2011

XVII. Memoriál prof. Ireny Jakubcovej, priekopníčky v detskej kardiológii

Vo štvrtok 10. novembra 2011 sa uskutoční už XVII. Memoriál prof. Ireny Jakubcovej, priekopníčky v detskej kardiológii na Slovensku. Výnimočné sympózium s medzinárodnou účasťou organizuje NÚSCH, a.s. - pracovisko Detské kardiocentrum a je venované chorobám srdca a ciev u detí.

Detail novinky...

26. 10. 2011

Manželka prezidenta navštívila Detské kardiocentrum v Bratislave

Prvá dáma Slovenskej republiky Ing. Silvia Gašparovičová navštívila dnes 26. októbra 2011 Detské kardiocentrum (DKC). Pri tejto príležitosti sa manželka prezidenta oboznámila nielen s históriou, ale aj súčasnými aktivitami tohto pracoviska.

Detail novinky...

25. 10. 2011

Detské kardiocentrum navštívi manželka prezidenta SR Silvia Gašparovičová

V stredu 26. októbra 2011 navštívi pracovisko NÚSCH, a.s. - Detské kardiocentrum  (DKC) manželka prezidenta SR a prezidentka Slovenskej nadácie Silvia Gašparovičová. Pôjde o jej prvú návštevu DKC ako jediného špecializovaného pracoviska svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje starostlivosť o deti všetkých vekových kategórií s vrodenými a získanými chorobami srdca a ciev.

Detail novinky...

20. 10. 2011

Odborný seminár v spolupráci s NÚSCH, a.s.

V utorok 25. októbra 2011 sa uskutoční odborný seminár Nemocnice Bánovce v spolupráci s Národným ústavom srdcových a cievnych chorôb, a. s. . Seminár je určený najmä kardiológom, internistom, rádiológom, ale aj všeobecným lekárom.

Detail novinky...

4. 10. 2011

XVI. kongres Slovenskej kardiologickej spoločnosti

V dňoch 06. až 08. októbra 2011 sa uskutoční XVI. kongres Slovenskej kardiologickej spoločnosti, na ktorom sa zúčastní aj generálny riaditeľ NÚSCH, a. s. Ing. Mongi Msolly, MBA, naši špičkoví lekári a zamestnanci. Podujatie sa bude konať v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Detail novinky...

3. 10. 2011

Bežali sme a "krokovali" pre zdravé srdce

V nedeľu 02. októbra 2011 sa uskutočnil už 7. ročník podujatia pod názvom Kardiobeh a Kardiokrok, kde každý účastník bol víťazom. Zabehať a "zakrokovať" si prišli aj lekári a pracovníci Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, a. s. .

Detail novinky...

28. 9. 2011

Môžete si nás pozrieť v Teleráne Markízy

Generálny riaditeľ NÚSCH, a.s. Ing. Mongi Msolly, MBA a primárka Oddelenia zlyhávania a transplantácie srdca NÚSCH, a.s. a prezidentka Slovenskej kardiologickej spoločnosti doc. MUDr. Eva Goncalvesová, CSc. budú dňa 29. septembra 2011 (štvrtok) hosťami relácie Markízy Teleráno pri príležitosti Svetového dňa srdca.

Detail novinky...

28. 9. 2011

Kardiobeh pre zdravé srdce

Urobte niečo pre svoje srdce a prídite v nedeľu 02. októbra 2011 si s nami zabehať. Pohyb na čerstvom vzduchu je tou správnou cestou ku zdraviu! Podujatie Kardiobeh - Kardiokrok je jedným z edukačných programov ku Svetovému dňu srdca.

Detail novinky...

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok