Top pracovisko na Slovensku

Zdravie v dobrých rukách

Výstava fotografií amatérskych nadšencov

23. 2. 2011

Spríjemniť pobyt v nemocnici našim pacientom sa rozhodli nadšenci, amatérski fotografi z Česka a Slovenska združení vo fotoklube „Olympus Friends Club“. Priestory Oddelenia všeobecnej kardiológie oživili svojimi fotografickými prácami, ktoré sa rozhodli darovať NÚSCH, a.s. . Výber fotografií nebol náhodný. Momentky z prírody, krajiny a zátišia s rôznymi motívmi potešia telo i dušu pacientov a personálu nemocnice, urobia ich všedné dni krajšími.

„Je to náš koníček, robíme ho s láskou. Teší nás, že sme aspoň takýmto spôsobom urobili chorých ľudí šťastnejšími,“ uviedol jeden z autorov fotografií Vlastimil Morávek, ktorý rád fotí všetko zaujímavé, čo sa okolo neho deje.

Autormi fotografií sú aj Tomáš Hyka, Jiří Salač, Alfred Krzemieň a Zdeněk Novák.

Fotografi z Olympus Friends Clubu sú amatéri, každý z nich sa v súkromí venuje inej profesii. Spoločnú záľubu pretavujú do stretnutí, na ktorých si vymieňajú svoje skúsenosti a fotia všetko, čo im „cinkne do nosa“.

Na akcii sa zľavou sponzorsky podieľa firma RAYFILM Opava.

  • ISO 9001
  • ISO 140001
  • HACCP
  • ISO 45001
NÚSCH, a.s., spĺňa požiadavky noriem ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 45001, ESH a je držiteľom certifikátov preukazujúcich súlad s uvedenými normami.
Späť na začiatok